Witryny internetowe o wow

Zastanawia mnie fenomen gier multiplayer, a dokładnie wszystkiego co związane jest z grą World of Warcraft. Nie dość , że dzieciaki w to grają jak zachipnotyzowani to jeszcze płacą za to spore pieniądze każdego miesiąca. Wpłacają kasę zarówno na konto bankowe jak i poprzez dodacje za pomocą wiadomości sms. Często są to kwoty powyżej pięćdziesiąt złoty miesięcznie. Sprawdźmy jak działają witryny internetowe o wow.

Od jakiegoś czasu sponsoruję serwis wow i przyglądam się w jak szybkim tempie on sie rozwija. Statystyki serwera rosną i nowi gracze zapełniają wszystkie wolne sloty. Do tego jeszcze wysyłają sms po to, aby byc bardziej widocznym podczas gry na prywatnych serwerach wow. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o samą witrynę internetową o wow. Tam także kwitnie forum i ożywione dyskusje o tym jak i w co warto grać. Są tam już specjalne klany oraz rasy, które mają swoje taktyki wojenne oraz przyzwyczajenia. Można śmiało powiedzieć, że jest to prawdziwy podziemny świat wow.

Wirtualna rzeczywistość, która czasem przysłania graczom ich prawdziwe życie. Prawdziwy dramat dla nich zaczyna się gdy przydarzy się na przykład awaria serwera. Wtedy nie wiedzą co ze sobą zrobić i nie potrafią się odnaleźć bez gry w wow. Są uzależnieni i nie rozumieją, że zdarzają się awarie i nie zawsze da się grać dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ja nie grałem nigdy w wow i raczej nie dysponuję taką ilością czasu żeby w wow grać. Wiem, że to potrafi wciągnąć człowieka jak bagno i ciężko się potem od gry w wow uwolnić. Ja mam swoją pracę i także inne witryny, a nie tylko tą jedną o wspaniałej grze w wow.

Dodaj komentarz