Tworzenie stron na boks

Zrobiłem już wiele stron w swoim życiu. Pierwsza moja strona to był boks. Wiele z nich do dzisiaj świetnie się rozwija i przynoszą dochody swoim właścicielom.

Jest w tym oczywiście większośc komercji i stron głównie zarobkowych jednak są też serwisy i portale pasjonackie. Pamiętam jak moją przygodę z tworzeniem stron rozpocząłem od portalu bokserskiego. Strasznie mnie w tamtych czasach wciągał boks i świata nie widziałem po za tą dyscypliną sportu. Andrzej Gołota to był najpopularniejszy dla mnie sportowiec i tylko jego walki liczyły się dla mnie najbardziej. Walczył jeszcze wtedy Dariusz Michalczewski i on także powodował, że obgryzałem wszystkie paznokcie u rąk.

Teraz co prawda już mnie tak boks i jego czynne uprawianie nie pociąga, ale postanowiłem wykorzystac moją umiejętność tworzenia stron www i odświeżyć, a właściwie przywrócić dawny blask pierwszej stronie jaką w życiu wykonałem. Chcę, aby tam królował boks i żeby to był portal społecznościowy, a nie zwykły serwis informacyjny. Boks staje się także coraz bardziej popularny w naszym kraju dzięki telewizji, która inwestuje w dobre walki i puszcza je swoim abonentom za darmo. Są już także pierwsze przymiarki do puszczania walki w systemie płatności za transmisję, ale w naszym kraju chyba nie będzie to miało większego powodzenia.

1 myśl na “Tworzenie stron na boks”

  1. Pingback: Boks | Sto informacji na dobę.

Dodaj komentarz