Tworzenie stron i forum darmowe gry na telefon

Zauważyliście, że strony internetowe, a w zasadzie fora oferujące darmowe gry na komórkę wyrastają jak grzyby po deszczu? Normalnie szok ile się tego namnozyło.

Małolaci stawiają takie portale codziennie i zarzucają je darmowymi linkami. Jest coraz łatwiejsze tworzenie róznych ciekawych stron i forum darmowe gry na praktycznie każdy stary i nowy telefon komórkowy (http://sefun.pl). Jest także coraz więcej gotowych szablonów i skryptów. Wystarczy tylko kilka kliknięć i już można tworzyc stronę na darmowe gry na telefony komórkowe. Nie bardzi mi się to podoba bo internet zamienia się w takie śmietnisko. Miliony stron, które powstają i potem jeszcze szybciej upadają.

Najgorsze jest to, że większość tych dzieciaków ma słomiany zapał i szybko sie nudzą administrowaniem. Najgorsi są tacy, którzy jeszcze chcą od innych pieniądze za to, że działają na takich forach internetowych. To już kompletny absurd i ja na samym początku wywalam takich i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Po co mieć problemy z takimi w przyszłości. Dlatego staram się unikac takich współpracowników i adminów. Ja szukam pasjonatów i ludzi, którzy chcą zaistnieć i tworzyć internetową społeczność, a nie tylko szukać mozliwości zarabiania pieniędzy w internecie.

Dodaj komentarz