Tworzenie i promocja zespołów

Chciałbym w najbliższym czasie mocno zreorganizować moje interesy i skupić sie na czymś czego do tej pory jeszcze nie robiłem. Chce odpocząć od różnych biznesów i zająć się tylko jednym i to takim, który sprawi mi największą przyjemność. Ma to być dokładnie tworzenie i promocja zespołów rockowych.

Zespoły rockowe zawsze przynosiły największy dochód i będzie tak chyba do końca świata. Rock to jednak styl ponadczasowy i nie umarł nigdy. Tworzenie i promocja młodych zespołów w internecie (http://www.rockowisko.pl) rockowych to może być bardzo interesujące zajęcie. Dodatkowo jest to coś co może przy odrobinie szczęścia uczynić mnie majętnym człowiekiem bo jeśli jakiś zespół osiągnie wielki sukces to zamierzam odbierać należną mi z tego powodu część zysków.

Przeciez nawet w Polsce zdarzają się już wykonawcy, którzy zarabiają po kilkaset tysięcy złotych miesięcznie i ja nie spocznę dopóki nie wylansuje zespołu rockowego na takim poziomie. Nie będzie łatwo, ale ja się znam na muzyce i mam prawdziwe tak zwane oko oraz słuch do tego żeby wyłuskiwać prawdziwe perełki. Nie chodzi mi wcale o kogoś kto potrafi super grac na jakimś instrumencie tylko o talenty do komponowania i aranżowania prawdziwych przebojów. Promocja zespołóch grających muzykę rock może być świetnym interesem i przeniesie mi to pieniądze. Jeśli tak się stanie to nie zamierzam już nigdy nic innego robić w życiu.

Dodaj komentarz