Trendy wizualne stron motoryzacyjnych

Do dzisiejszej prezentacji wybraliśmy dwie strony firm motoryzacyjnych – są sklepy internetowe – pierwszy należy do firmy „EX Opony Używane Łódź” – firma sprzedające opony używane w mieście Łódź, z kolei drugi to taki z pogranicza motoryzacji – mianowicie firmy InGPS oferującej między innymi taki produkt jak uchwyt GPS. Firma ta oferuje też inne produkty, ale uchwyt GPS to priorytetowy towar w tym sklepie. Oczywiście nazwy sklepów prawdopodobnie zostały wymyślone specjalnie pod działalność internetową.

„EX Opony Używane Łódź”

Link do sklepu firmy EX: Opony Używane Łódź. – witryna jest autorskim rozwiązaniem z panelem administracyjnym i systemem zarządzania treścią. Panel jest również zintegrowany z portalem allegro.pl co umożliwia automatyczne wystawianie aukcji. Firma „EX Opony Używane Łódź” jak sama nazwa wskazuje sprzedaje opony używane w mieście Łódź dlatego graficznie sklep nawiązuje do tematyki opon, posiada zmienne rotacyjne tło z grafikami zawierającymi opony i felgi. W sklepie jest system prezentacji produktów zawierający zdjęcia prezentujące opony używane sprzedawane przez tą firmę w tym sklepie.

„InGps: Uchwyt GPS”

Sklep jest również w pełni autorskim rozwiązaniem, a przynajmniej tak twierdzą właściciele. Także posiada panel łatwego dostępu i jest w formie CMS. Sklep „InGPS” jest bardzo świeżym projektem – firma dopiero zaczęła działalność. Sklep sprzedaje różne produkty i akcesoria do gps oraz gsm. Przewodnim produktem, jak już wspomnieliśmy jest uchwyt gps. Witryna posiada dosyć nietypowy układ, a przez co oryginalny. Oferuje on również specjalne wzornictwo dla kobiet, a także produkty są dostępne w typowych barwach dla kobiet, czyli różowy, fioletowy, czerwony i podobnych.

Źródła:

http://kobietyn.eu

https://www.olx.pl

https://www.ibiznes.katowice.pl

Dodaj komentarz