Projekt Sweetdecor – Dekoracje Tort

Prezentujemy dzisiaj projekt ciekawego sklepu z branży poniekąd spożywczej, a dokładniej cukiernicze. Sklep Sweetdecor.pl – (oferujący dekoracje na tort) jak już sama nazwa wskazuje oferuje przede wszystkim dekoracje na tort, ale nie jest to jedyny produkt w asortymencie tego sklepu.

Otóż firma ogólnie specjalizuje się w sprzedaży wszelkiego rodzaju dekoracji na ciasta, począwszy od standardowych dekoracji na tort, po drukowane zdjęcia, dekoracje oplatkowe, papilotki itp.

Firma Sweetdecor – Dekoracje Tort oferuje także specjalne figurki do ozdabiania tortów na wesele i inne dekoracje na tort weselny.

Ogólnie tort jest bardzo istotnym elementem na weselu, zawsze chyba zwraca w jakimś stopniu uwagę gości, tym bardziej, iż zwykle podawanie tortu jest robione w sposób zwracający uwagę. Dlatego wybierając dekoracje tort inne ozdóbki warto wybrać takie by były jak najbardziej efektowne, a niewątpliwie dekoracje oferowane przez sklep Sweetdecor – są jak można zauważyć dość efektowne.

Dlatego właśnie zwróciliśmy uwagę na ten właśnie sklep. Nie wiemy w jaki sposób sklep został wykonany, ale jest niewątpliwie autorskim rozwiązaniem, wykonanym prawdopodobnie przez firmę podaną na stronie na zlecenie Sweetdecor – Dekoracje Tort.

Grafika nie posiada jakichś specjalnych efektów, ale raczej jest prosta i przejrzysta, w przypadku sklepu czytelność i łatwa nawigacja jest niezmiernie ważna. Ogólnie wiele ciekawych pomysłów i projektów stron Webbest.eu można znaleźć w sieci, niektóre się bardziej wyróżniają inne mnie.

Postanowiliśmy publikować dla was te, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie – nie tylko serwisy firmowe, sklepy, czy portale, ale również witryny hobbystyczne, eksperckie i poradniki. Będziemy także od czasu do czasu publikowali porady dotyczące konstruowania stron.

Dodaj komentarz