TCU Agencja Ubezpieczeń [Tarnowskie Góry]

Strona agencji ubezpieczeń TCU (skrót od Tarnogórskie Centrum Ubezpieczeń) w Tarnowskich Górach. Agencja jednak prowadzi szerszą działalność poza granicami miasta Tarnowskie Góry.

TCU to broker ubezpieczeniowy i agencja doradztwa ubezpieczeniowego specjalizująca się w obsłudze zarówno firm jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Tarnogórskie Centrum Ubezpieczeń współpracuje z piętnastoma znanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Firma idąc za sieciowymi standardami technologicznymi właśnie wprowadziła nową stronę internetowa wykorzystującą technologię szyfrowanych połączeń SSL i protokół https zwiększający bezpieczeństwo danych podawanych przez klientów podczas korzystania z witryny internetowej. Witryna nie gromadzi danych osobowych, ani żadnych innych danych personalnych. Użytkownik może podać wybrane dane korzystając z formularza kontaktowego, ale nie są one gromadzone w żadnej bazie danych.

Obecnie witryna działa na jednym z najpopularniejszych skryptów – WordPress, który został zmodyfikowany i przystosowany oraz poszerzony o szereg dodatków i gotowych wtyczek.

Adres strony TCU Ubezpieczenia https://tcubezpieczenia.pl

Oferta:

  • Ubezpieczenia samochodowe (komunikacyjne AC, OC, NNW, Assitance) dla samochodów osobowych i dostawczych, prywatnych i firmowych.
  • Ubezpieczenia majątkowe (domów, mieszkań, mienia)
  • Ubezpieczenia dla firm (sprzętu komputerowego i elektronicznego, maszyn, biur, lokali użytkowych)
  • Ubezpieczenia dla rolników – w tym OC rolnika, a także maszyn i sprzętu rolniczego
  • Ubezpieczenia turystyczne – podróżne (w różnych pakietach i o różnym zakresie ochrony – hospitalizacja, transport medyczny, NNW, sporty ekstremalne itp.)
  • Pakiety Medyczne
  • Ubezpieczenia na życie oraz NNW dla dzieci i młodzieży.

Dane kontaktowe TCU Ubezpieczenia:

https://tcubezpieczenia.pl/kontakt/
Tarnowskie Góry, ul. Nakielska 1-3/88
tel. 512 130 641

Dodaj komentarz