Strony internetowe z muzyką

Moje argumenty dotyczące najnowszej strategii naszej witryny internetowej w ogóle nie trafiają do mojego wspólnika. Od cały czas chce brnąć w te swoje strony internetowe z muzyką, a ja uważam, że powinniśmy robić z tego portal społecznościowy.

Od lat zajmujemy się różnymi projektami i zajmuje nas tworzenie stron internetowych o najróżniejszej tematyce. Ja nie chcę się ograniczać do jednej tematyki. Wiem, że darmowa muzyka do pobierania w internecie (http://darmowamuzyka.eu/) to dziedzina, która przyciąga wiele wiele osób jednak ja nie widzę z tego żadnych wymiernych korzyści. Już dostrzegam ciekawsze metody na zarabianie pieniędzy i wiążą się one z o wiele bardziej ambitniejszymi tematami niż muzyka. Mam na myśli takie dziedziny jak pieniądze, banki, kredyty oraz wszelkiego rodzaju lokaty i dotacje.

Chcemy przecież rozwijać się w różnych kierunkach i mamy wspólny cel żeby iść na przód. Muszę częściej się z nim spotykać i klarować mu wszystko solidnymi argumentami bo wierzę, że któregoś dnia uda mi się dotrzeć do jego umysłu. Na razie nie żałuję, że jesteśmy wspólnikami i mam nadzieję, że chłopak zmądrzeje na tyle, że warto będzie dalej inwestować w jego rozwój i wiedzę. Strasznie długo do niego docierają dobre rady, ale zacząłem zauważać postęp i wierzę, że jeszcze kiedyś wyrośnie na porządnego i poważnego faceta, który zawsze będzie podejmował trafne decyzje.

Dodaj komentarz