Strony internetowe, witryny i forum rapidshare

Nie jest łatwo stworzyć dobrą i popularną stronę internetową. Każdy kto mówi, że jest to prosta sprawa i nic trudnego w stworzeniu sensownej witryny internetowej to nie do końca wie co mówi.

Nie wystarczy już dzisiaj kupić jakiegoś szablonu na aukcji lub skorzystać z tak zwanego gotowca.  Takie szablony lub gotowce to najczęściej banalne lub przekombinowane „kombajny”, które nadają się co najwyżej na wizytówkę firmy o ile dołozymy tam swoją grafikę. Wiem coś na ten temat bo sam projektuję i tworzę witryny i strony w internecie. Aktualnie ciężko pracuję nad stworzeniem portalu społecznościowego. Wszystko oparte będzie na skrypcie do tworzenia forum. Dokładnie ma to być popularne forum oferujące kulturalne dyskusje o filmach (http://wrzucanie.pl/). Już widzę, że temat bardzo trudny i bedzie wymgał o wiele więcej pracy i zaangażowania niż początkowo przypuszczałem.

Po pierwsze samo wymyślenie tematów i odpowiednie ich umieszczenie na forum rapidshare to już wielka sztuka. Jednak o wiele trudniejsze będzie zebranie i zorganizowanie odpowiedniej ekipy, która będzie tam działać. Wiem, że internet aż roi się od napaleńców do moderowania takim forum rapidshare. Jednak najczęściej są to młodzi ludzie, którzy szybko się tym nudzą i zapominają o tym czego się podjęli. Ja już kilku sprawdzonych moderatorów mam na myśłi i jestem pewien, że mi się uda przebić i zaistnieć w tłumie.

1 myśl na “Strony internetowe, witryny i forum rapidshare”

  1. Pingback: forum rapidshare | Zarabianie w internecie. Prezenty.

Dodaj komentarz