Strony internetowe na darmowe mp3

Zrobiłem juz chyba wszystko co tylko mogłem jeśli chodzi o stworzenie nowego portalu z muzyką i plikami darmowe mp3. Jednak w dalszym ciągu szukam co jeszcze zrobić dla poprawy efektu jaki zamierzyłem i po głowie kołaczą mi się różne mniej lub bardziej realne pomysły. Widzę, że już zaczynają się tam konkretne wejścia więc chyba czas pomyśleć o tym, aby zacząć zarabiać na forum pieniądze.

Oczywiście chciałbym już natychmiast zacząć mieć korzyści materialne z tej strony internetowej, ale jak wszyscy dobrze wiemy to nie jest to wcale takie proste. Nie każdemu udaje się sprawić, aby jego witryny internetowe stały się dochodowe i potrafiły przyciągać nowych użytkowników. W dniu w którym wprowadziliśmy opłaty za niektóre gadżety na stronie z darmową muzyką mp3 jeszcze bardziej wzrosła jego ranga. Już nie chodzi tylko ludziom o to żeby pobierać darmowe mp3 wrzucane na forum muzyczne, ale także o to , aby brać czynny udział w tworzeniu tej wspaniałej muzycznej społeczności.

Na razie jest tam całe, ogromne stado małolatów, ale wiem, że z tych młodych ludzi za jakiś czas będziemy mieli wielu wartościowych i godnych uwagi forumowiczów. Oni zaczynają od tego, że tylko ściągają te darmowe mp3 i nie dają zbyt wiele od siebie, ale później zaczynają dużo pisać postów na forum i do tego także tworzyć swoje własne darmowe mp3 i udostępniać swoją muzykę dla innych.

Dodaj komentarz