Strony internetowe i gry

Kiedyś żeby zagrać w jakąś grę to trzeba się było nieźle nabiegać żeby ją dostać, a potem jeszcze kilkakaście minut czekać aż gra wczyta nam się z magnetofonu do pamięci naszego komputera. Dopiero trochę później a dokłądnie pod koniec lat dziewięćdziesiątych upowszechniły sie stacje dyskietek, które znacząco poprawiły jakość gier oraz czas na ich załadowanie do komputera.

Prawdziwą jednak rewolucją okazały się dyski twarde. Od tego czasu nie trzeba już było wczytywac jakiejś gry za każdym razem z dyskietki tylko można ją było uruchomić bezpośrednio z dysku twardego, który mieścił w sobie większa ilość gier. Technika jednak poszła dalej i na dzień dzisiejszy można grać w niesamowite gry z najlepszą grafiką (http://www.gierman.pl) nawet przez strony internetowe bez wkładania płyt kompaktowych. Według mnie właśnie taka przyszłośc czeka rynek gier komputerowych. Strony internetowe i gry podbijają świat i zaczynają wymierac gry, które nie mają możliwości grania w wersji multiplayer.

Dzisiaj każdy chce już grać z kimś a nie tylko z komputerem. Gry komputerowe rozwinęły się do tego stopnia, że można już mówić o innych, równoległych do naszego, wirtualnych światach, w których spędzamy coraz więcej czasu. Te wirtualne światy to często są także sposoby na życie i zarabianie pieniędzy. Jedni robią interesy na tym, że inni grają w gry i wydają na to fundusze ze swoich kieszonkowych lub po prostu wypłat. Gry mnożą się jak króliki i oferują coraz więcej możliwości oraz atrakcji dla swoich wiernych oraz nowo zarejestrowanych fanów. Gry to prawdziwa psaja.

Dodaj komentarz