Strony internetowe dla fotomodelki

Niektóre fotomodelki to sa już prawdziwe gwiazdy i naprawdę zasługują na to żeby mieć własne i ciekawie wyglądające strony internetowe. Niestety są też takie, które po prostu sa brzydkie, ale wydaje im się, że potrzebne są im strony internetowe jak dla top fotomodelki.

Ja zajmuję się tworzeniem stron internetowych i przyjąłem zasadę, że poniżej pewnego poziomu nie zejdę. Jeśli mam robić stronę dla dziewczyn zadających sobie pytanie jak zrobić wielką karierę fotomodelki to ma to być rzeczywiście materiał ludzki na gwiazdę, a nie jakać małolata, której wydaje się, że się nadaje. Jeśłi strona ma byc ładna to oczywiście musi jej właścicielka tak samo być ładna. Nie będę robił ładnych stron dla brzydkich dziewczyn bo może na tym ucierpieć moja pozycja w świecie modelingu i prawdziwe , te liczące się fotomodelki przestaną zamawiać u mnie swoje strony.

Jestem zdeterminowany, aby mieć jak najbardziej wyrobioną wysoka pozycję i własną, rozpoznawalną markę jako twórca stron. Trzeba pogratulować wszystkim tym dziewczynom, które zdecydowały sie na zamówienie u mnie portalu dla siebie bo już dzieki temu odnoszą dodatkowe sukcesy, które na pewno przełożą się także na ich zarobki oraz pozycję w rankingach fotomodelek.

Dodaj komentarz