Pożyczka prywatna

Mimo że mówi się o coraz lepszym statusie materialnym Polaków, wielu osobom nadal brakuje funduszy na większe wydatki. Mam tutaj na myśli wszelkie koszty związane z kupnem samochodu, mieszkania, wybudowaniem domu czy weselem. Gdy nie dysponujemy wystarczającą gotówką a stan naszego konta bankowego jest daleki od idealnego, a nawet zadowalającego, musimy wziąć pod uwagę kredyty lub takie coś jak pożyczka prywatna.

Kiedyś pożyczki można było załatwić nieco sprawniej niż dzisiaj. Brało się dowód, szło się do banku, rozmawiało z doradcą i już. Jednak takie kredyty spowodowały kryzys w Stanach Zjednoczonych, a co za tym idzie panikę w polskich oddziałach zagranicznych banków. Z tego tez powodu kredyty stały się trudniej dostępne, to znaczy może nie tyle trudno je uzyskać, co zasady ich zaciągania się zmieniły. Przede wszystkim zdolność kredytowa jest teraz poddawana ostrzejszej weryfikacji niż przed kryzysem. Wiele osób to irytuje, bo nie może spokojnie wziąć pożyczki i na przykład kupić mieszkania, tylko musi się liczyć z wielomiesięcznym wyjazdem za granicę, aby zarobić na swój własny kąt.

Na szczęście możemy skorzystać nie tylko z ofert bankowych, bowiem istnieją pożyczki prywatne czy społecznościowe czyli kredyty udzielane przez osoby fizyczne innym osobom. Tutaj z reguły są lepsze warunki- niższe oprocentowanie, korzystniejsze raty. No i przede wszystkim załatwia się je szybko bez zbędnym formalności i długiego sterczenia w bankowych kolejkach. Pożyczka prywatna bez zaświadczeń o zarobkach (http://kredytol.pl/) to dobre rozwiązanie dla osób, które mają długi w bankach.
Zatem nie należy się zrażać słowem kredyt, tylko poszukać jakiegoś odpowiedniego dla siebie.

1 myśl na “Pożyczka prywatna”

  1. Pingback: Pożyczka prywatna | Professional24.

Dodaj komentarz