Ciekawe przykłady wykonania stron internetowych

Dzisiaj chcieliśmy zaprezentować kilka ciekawie wykonanych stron, czy też serwisów www. Strony te są w pełni oparte na autorskich skryptach i grafice. Dwa pierwsze to sklepy internetowe: Sweetdecor – Ozdoby Ślubne i Extra – Opony Warszawa. Z kolei trzeci projekt ma charakter niekomercyjny i jest to strona o fotografii – serwis nosi nazwę początki fotografii

Projekt pierwszy:

Ozdoby Ślubne – Sweetdecor

Sklep Sweetdecor – Ozdoby Ślubne oferuje rożne produkty, ale jak sama nazwa wskazuje jego flagowym produktem są ozdoby ślubne – oferta. Jest to sklep oparty na autorskim skrypcie php. Posiada rozbudowany panel administracyjny pozwalający łatwo dodawać nowe produkty. Sklep posiada również moduł allegro – służący do wystawiania aukcji allegro w sposób półautomatyczny. Oferta sklepu to przede wszystkim ozdoby ślubne na torty i ciasta. Sklep oferuje również wiele innych ozdób, ale obecnie skupia się na sprzedaży w branży ślubnej, ponieważ ozdoby ślubne obecnie mają spory zbyt.

Projekt drugi:

Extra Opony Warszawa

  1. Link do www.poradniki.zgora.pl/tanie-opony-uzywane-felgi/

Jest Sklep internetowy Extra Opony Warszawa. Sklep jest również bardzo rozbudowany i posiada dodatkowe moduły, między innymi ankiety, wiadomości, katalog produktów itp. Firma Extra Opony Warszawa sprzedaje głównie opony używane przez internet. Obecnie sklep Extra Opony Warszawa koncentruje się na rynku lokalnym w Warszawie, ale w ofercie posiada też inne formy sprzedaży. Firma Extra Opony Warszawa sprzedaje także felgi, ale asortyment produktów stanowią głównie opony.

Projekt trzeci:

Fotografia – Podstawy Fotografii

Strona dotycząca fotografii dla początkujących – Fotografia. Strona ta wykonana jest w prostym kodzie html, dosyć nietypowy układ oraz prosta grafika. Jest to dość ciekawy poradnik o fotografii. Strona prezentuje porady dotyczące zakupu aparatu, obiektywów itp. Zawiera także liczne informacje o samej fotografii, a także opisy technik i dziedzin fotografowania takich jak fotografia makro, czy chociażby fotografia portretu.

Dodaj komentarz