Muza i film promuje witryny internetowe

Myślę, że warto interesować się tym co się dzieje, aby mieć wyobrażenie na temat tego co nas otacza. Szczególnie wtedy, gdy tworzymy strony internetowe i chcemy nie zostać z tyłu. Wszystko się zmienia i także sposób tworzenia witryn jak i sama ich promocja. Dzisiaj nie trzeba nawet wydawac pieniędzy na reklamę jeśli wiemy jak to zrobić bo nawet muza i film promuje witryny internetowe.

Pamiętam dwadzieścia lat temu jak z zapartym tchem słuchałem radia i kręciła mnie tylko dobra Polska muza i film oraz takie przeboje jak mniej niż zero czy słodkiego miłego zycia. Potem z upływem lat trochę się ta muza i film w moim repertuarze zmieniałą, ale jednak zawsze z ukierunkowaniem na polski rock. Podobnie filmy. Do dzisiaj fascynuje mnie głównie dobry polski śmieszny film wrzucony w internecie i jak jakiś nowy wchodzi na ekrany kin to musze go zaraz obejrzeć. W Polskim kinie jest troche jak w dżunglii bo naprawdę nigdy nie wiadomo na co się do kina trafi.

Czasem zdarzy się film , który po prostu powali i ogląda się go przez długie lata, a czasem jest taki, że szybko chce się o nim zapomnieć. Żyję w tym kraju juz tyle lat i czekam aż nadejdzie taki czas w którym każdy film będzie na dobrym poziomie i nie trzeba będzie się go nigdy wstydzić. Zaraz mam śniadanie i musze skończyć to pisanie, ale jak tylko zjem to wrócę i dalej będe moje wypociny zamieszczał na tego typu blogach. Zerknę także na repertuar kin i sprawdzę czy jest jakiś ciekawy film do obejrzenia.

Dodaj komentarz