Lokaty jednodniowe bez podatku belki

Chyba każdy z nas chciałby mieć bardzo dużo gotówki zgromadzonej na różnych kontach bankowych. Osobiście nie spotkałem jeszcze osoby narzekającej na jej nadmiar, co najwyżej miało to miejsce w drugą stronę.

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że pieniądze same nam w ręce nie wpadną. Oczywiście pewnymi wyjątkami są tutaj różnego rodzaju spadki czy też inne czynniki, niejako, trzecie. Nie ma sensu jednak liczyć na łut szczęścia i wziąć zawczasu los w swoje ręce. Co możemy zrobić, aby zarobić jeszcze więcej? Doskonałym sposobem jest własna działalność gospodarcza. Otrzymana dotacja na dobry początek na pewno pomoże Wam rozwinąć skrzydła. Niestety jednak w tym przypadku należy mieć na uwadze, że musimy również posiadać część kapitału własnego.

Dojście do niego trudne byłoby do opisania w kilku słowach czy też zdaniach. Jeśli jednak mamy już jakąś konkretną ilość gotówki – lokata może okazać się dla nas doskonały miejscem do jej przechowywania. Należy mieć jednak na uwadze tak zwany podatek Belki. Na pewno w oddziale każdego banku poradzą Wam, jak uniknąć jego zapłacenia. Rzecz jasna proces ten będzie odbywał się w stu procentach w zgodzie z obowiązującym prawem. Ostatnio modne są lokaty jednodniowe bez płacenia podatku od zysku (http://lokatka.pl/), które właśnie nie są objęte tym osławionym i nie lubianym przez nas podatkiem Belki.

Dodaj komentarz