Kwiaty doniczkowe na stronach internetowych

Byłem przed chwilą na spotkaniu z jednym z moich przyszłych kontrahentów i powiem, że jestem dośc optymistycznie nastawiony do biznesu , który chcemy wspólnie rozkręcić. Przez przypadek zgadalismy się, że obu nas zajmuje tworzenie stron internetowych i postanowiliśmy zrobić coś wspólnie. Otóż może to zabrzmi na początku śmiesznie, ale zdecydowaliśmy się, że będzie to portal pod tytułem „Kwiaty doniczkowe na stronach internetowych”.

Okazało się, że oprócz takich pasji jak witryny i sklepy internetowe to mamy także wspólne zaintereswoanie jakim są kwiaty doniczkowe nie wymagające częstego podlewania. Nawet się długo nie zastanawiałem, gdy chłopak zaproponował mi ten interes bo dla mnie kwiaty doniczkowe to chleb powszedni i sam mam ich bardzo dużo zarówno w domu jak i w moim biurze. Oprócz tego , że stworzymy taki serwis to zapewnimy sobie jeszcze dzięki temu zbyt na kwiaty doniczkowe, które będziemy sprzedawać w naszym sklepie internetowym. Już teraz mamy pewne zaplecze do tego biznesu i chcemy żeby otwarcie naszego portalu to było najwieksze wydarzenie w internecie w tym roku.

Wszystko jest już przygotowane i wymaga jeszcze tylko drobnych poprawek oraz zabezpieczeń żeby ktoś nieporządany nie włamał się nam na serwer i nie narobił jakiś szkód. Mamy także blisko do siebie bo jego biuro mieści się dosłownie dwie ulice od mojego i nawet zakupy robimy w jednym sklepie. Wszystko się ładnie ukłąda więc spodziewam się dużego zainteresowani ai sporych zysków , gdy zaczniemy sprzedawać kwiaty doniczkowe.

Dodaj komentarz