Konkurs na najlepsze witryny internetowe

Marzy mi się taki konkurs z prawdziwego zdarzenia, dotyczący witryn internetowych. Nie jakaś tam toplista tylko prawdziwy konkurs na najlepsze witryny internetowe.

Musiałby to być konkurs z zasadami oraz ciekawymi nagrodami do wygrania. Chodzi o to, aby autorzy witryn i serwisów internetowych zgłaszali swoje prace na konkurs internetowy z nagrodami gwarantowanymi w którym będzie niezależne jury. Wcale nie mają to być strony, które mają najwięcej odwiedzin tylko strony, które nie dość , że są ładnie i ciekawie zrobione to jeszcze rokują największe nadzieje na przyszłość. Szperam juz po internecie dośc długo i niestety nie natklnąłem się jeszcze na tego typu konkurs. Są różne konkursy, mniej lub bardziej ciekawe jednak takiego , który ja wymyśliłem to jeszcze nikt nie zrobił.

Wielka szkoda bo jestem przekonany, że taki konkurs miałby bardzo wiele zgłoszeń i można by dzięki temu wyłonić naprawdę ciekawe pomysły i gotowe projeknty witryn. Tworzenie fajnych witryn w internecie to temat bardzo ambitny i nie łatwy.  Jeśłi nie znajdę takiego konkursu to chyba sam zabiorę się za to żeby go zorganizować. Ja w tym widzę dużą szansę dla organizatorów jak i dla tych którzy się do konkursu zgłoszą. Konkursy internetowe mają coraz więcej chętnych i dlatego warto tworzyć takie strony i inwestować w ten biznes.

Dodaj komentarz