Dyskusje o stronach internetowych

Internet to przede wszystkim rózne strony i witryny internetowe. Są też takie na których tylko się dyskutuje i skupiają nawet po setki tysięcy osób. Są tam także zażarte dyskusje o portalach i stronach internetowych.

Wiadomym jest, że zdecydowana większość witryn w internecie ma charakter komercyjny i w jakimś tam stopniu jest źródłem dochodów. Strony, które nie zarabiają pieniędzy są to najczęściej serwisy informacyjne jakiś instytucji lub korporacji. Ja lubię takie fora na których trwają mądre i budujące ciekawe dyskusje na forum filmowym (http://wrzucanie.pl/) o stronach, które prezentują tam użytkownicy forum. Takie wielkie forumowisko na którym każdy może pokazać swoje dzieła i oczekiwac rzetelnej oceny przez internautów. Takie dyskusje to często zbawienna i drogocenna nauka dla tych, którzy dopiero raczkują w tym biznesie. Jeśli ktoś dokładnie czyta i analizuje to co inni o jego stronie tam napiszą to może być pewien, że zastosowanie tych porad wyjdzie tylko na dobre i spowoduje wzrost odwiedzin na jego stronie.

Ja już za bardzo się w te dyskusje nie wczytuje bo większość tej wiedzy juz posiadłem i przetestowałem w praktyce jednak raz na jakiś czas zajrzę , aby sprawdzić czy nie pojawiają się jakieś nowe i dotąd nieznane mi metody i trendy. Czasem jakąś perełkę uda mi się tam wyłowić i od razu staram się to sprawdzić na którejś z moich stron. Nie zawsze się z takimi dyskusjami zgadzam, ale wtedy nie kłócę się z nikim tylko to co uważam za naprawdę słuszne zachowuję dla siebie i traktuję jako moją osobistą i niepowtarzalną wiedzę oraz doświadczenie.

1 myśl na “Dyskusje o stronach internetowych”

  1. Pingback: Promocje i dyskusje w internecie « Super konkursy i promocje internetowe

Dodaj komentarz