Aktualne konkursy na stronach internetowych

Bardzo często zdarza się, że informacje zawarte na stronach i portalach internetowych są już nie aktualne i tylko tracimy czas czytając je i próbując skorzystać na przykład z linków do których kierują. Mnie osobiście irytuje najbardziej, gdy jakiś portal ma nie aktualne konkursy na swoich stronach internetowych.

Administratorzy takich serwisów często nie dbają o nie i pozostawiają samym sobie niech się kręcą i przynoszą jakieś tam dochody z reklam lub nawet z całych kampanii reklamowych. Powinno się zamykać takie strony internetowe i nie pozwalać im funkcjonować ponieważ zaśmiecają one siec i powodują bałagan oraz zniechęcenie wielu osób do takiego sposobu komunikacji jakim jest internet.

Teraz jestem na tym etapie, że szukam takiego serwisu, który ma zawsze tylko konkursy aktualne z gwarantowanymi nagrodami (http://darmowekonkursy.pl/) i moderatorzy dbaja zawsze o to, aby usuwać te, które się już skończyły lub nigdy nie wystartowały. Dość mam już tych amatorskich portali, które nic nie wnoszą i tylko ściągają automatycznie treść z innych stron robiąc z internetu jeden wielki duplikat i obniżając jego rzeczywistą wartość. Konkursy muszą być na stronie tylko te aktualne i nie ma sensu wrzucać tam tych, które nie są i nie będą już więcej dostepne.

Dodaj komentarz